איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל

קניית דירה להשקעה בחו"ל יכולה להוות אלטרנטיבה מצוינת לשוק הנדל"ן היקר בישראל, אך גם אלטרנטיבה זו מחייבת בחירה נכונה של הנכס להשקעה. אז איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל?
תמונת מבט בחול
תוכן העמוד:

כולנו היינו רוצים להיות בעליה הגאים של הנוסחה המנצחת שתיתן לנו תשובה ברורה וחד משמעית על השאלה "איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל?", אלא שכל תשובה כללית על שאלה זו, ללא בדיקה יסודית של השוק ושל הנכס הספציפי, תהיה תשובה בלתי אחראית. תשובה כזאת, תוכל לספק אולי את הצורך שלכם בתשובה מהירה, אך תעשה לכם שירות שגוי עם סיכוי טוב לכניסה להשקעה כושלת.

ניתן בהחלט לומר שארה"ב ואירופה מהוות יעד מצויין להשקעות נדל"ן, אך גם ביעדים אלה יש לבצע בדיקת כדאיות יסודית של כל השקעה והשקעה.

קניית דירה להשקעה בחו"ל

שפע של הזדמנויות השקעה בארה"ב ואירופה

שוק הנדל"ן האמריקאי מציע שפע של הזדמנויות השקעה כדאיות ברכישה של נכסי Single family, Multi family, בתי Town House, Condos ואפילו משרדים ומחסנים בקטגוריית הנדל"ן המסחרי.

בדומה לשוק האמריקאי, גם אירופה מציעה תמהיל דומה של נכסים החל מפולין וצ'כיה במזרח ועד אנגליה, גרמניה, צרפת וספרד במערב. ככלל, שוקי הנדל"ן של ארה"ב ושל מרבית מדינות אירופה, נחשבים לשוקי נדל"ן אטרקטיביים לביצוע השקעות נדל"ן מ-5 סיבות מרכזיות:

  • רגולציה מסודרת
  • כלכלה חופשית
  • שקיפות מלאה של הרשויות מול הציבור
  • שוקי נדל"ן חזקים וצומחים
  • מגמות דמוגרפיות, גאוגרפיות וטכנולוגיות המשמרות דינמיקת ביקוש חיובית

בתוך שווקים אלה, ניתן למצוא הזדמנויות השקעה כדאיות יותר וכדאיות פחות, בהתאם לנתוני התעסוקה והכלכלה בכל מדינה ועיר, מגמות הגירה פנימית, בנייה לדיור בר השגה מול בניית High-end לעשירון העליון, רמת מחירים, מגמות דמוגרפיות, כלכליות ,מדיניות וכדומה.

בחירת השקעה כדאית – במיוחד עבורכם

בחירת השקעה כדאית בשווקים אלה מתחילה קודם כל בכם, ובהיבט זה עליכם לענות תחילה על 3 שאלות חשובות, במטרה לשקף את מאפייני ההשקעה האינדיבידואליים שלכם:

  1. מהו היקף ההון העומד לרשותכם, או כמה כסף אתם מעוניינים להשקיע?
  2. למשך כמה זמן אתם רוצים להחזיק בהשקעה?
  3. האם אתם מעוניינים בהשקעה סולידית ובטוחה שתייצר תשואה סדירה או השקעה בסיכון יותר גבוה שעשויה לייצר תשואה גבוהה יותר?

שאלות אלו נועדו לסנן הזדמנויות שאינן מתאימות להעדפות ההשקעה שלכם, ולמקד אתכם סביב השקעות שבהן תוכלו למצוא את הפוטנציאל הגבוה ביותר להצלחה, עבור עצמכם.

בכל מדינה, בכל עיר ובכל אזור בארה"ב, ניתן למצוא הזדמנויות השקעה כדאיות ואטרקטיביות לצד הזדמנויות שכדאי דווקא להתרחק מהן. מידת הכדאיות של כל השקעה, נמדדת על פי פוטנציאל התשואה אל מול פוטנציאל הסיכון בהשקעה, שני פרמטרים שבחינתם והגדרתם דורשת רמה גבוהה של ידע מקצועי והיכרות עם השוק, ידע שנמצא כבר אצל חברות להשקעות נדל"ן בחו"ל.

סיוע והכוונה מקצועית – זה לא רק כדאי, זה הכרחי

אם אין בידיכם את הכלים הנדרשים לבחינת הכדאיות של השקעה פוטנציאלית ואם אינכם יודעים היכן להתחיל בכלל לחפש, אתם בהחלט רוצים לקבל סיוע והכוונה מחברת השקעות מקצועית ומנוסה בתחום הנדל"ן, חברה בעלת התמחות בשוק האמריקאי והאירופאי, שיכולה לספק לכם את כל מעטפת ההשקעה הנדרשת, ולאפשר לכם ללקט את הזדמנויות ההשקעה שיאפשרו לכם להשיג את מטרותיכם במינימום סיכון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב telegram
מאמרים נוספים שכנראה יעניינו אותך
דילוג לתוכן