קרנות נדל"ן בחו"ל

הן כבשו את חיינו בסערה, פתחו עבור משקיעים רבים את הצוהר להשקעות נדל"ן בחו"ל והפכו נכסים נדל"ניים מעבר לים לנגישים מתמיד – הכירו את קרנות הנדל"ן הישראליות.

כאתר שחרט על דגלו להנגיש למשקיע הישראלי את האינפורמציה המלאה בנוגע להשקעות נדל"ן בחו"ל, לא יכולנו שלא להזכיר גם את אחת הדרכים הפופולריות ביותר להשקעות הללו, הנעשית באמצעות קרן נדל"ן, דוגמת קרן 35 וחברות נוספות.

אז במה מדובר? מדוע זה אטרקטיבי? האם ההשקעה הזו מתאימה לכל אחד? ומה חשוב לדעת לפני שיוצאים לדרך ומשקיעים באמצעות קרן השקעות נדל"ן בחו"ל?
באתר – Invest Away תקבלו את המידע המלא להשקעה באמצעות קרן נדל"ן. ההשקעות הכי חמות, הכתבות הכי מדויקות והמידע הכי נגיש ואינפורמטיבי מחכה לכם ממש כאן, בגלילה קלה למטה.

אז מה מחכה לכם במדור קרנות נדל"ן בחו"ל?

  • היכרות עם קרנות הנדל"ן המובילות בארץ
  • מגמות בהשקעות נדל"ן באמצעות קרנות
  • כתבות מעשירות להבנת עולם הקרנות
  • השקעות חמות ומעניינות

זה המקום להתעדכן בו על כל מה שקורה בקרנות נדלן בחו"ל – ולהצטרף להצלחה!

מתעניינים בהשקעות נדל"ן נוספות? קליק אחד ואתם בעמוד הקטגוריה שלנו – השקעות נדל"ן בחו"ל

קרן אור נדל"נית: הכירו את קרן 35

שוק השקעות הנדל"ן בחו"ל גדל בעשור האחרון באופן דרמטי, כשהוא מושך אליו משקיעי נדל"ן מגוונים. אחת הנישות המרכזיות בתחום היא השקעה באמצעות קרנות נדל"ן שונות, המאפשרות למשקיעים קטנים לקחת חלק בפרויקטים גדולים ובכך…

קרא עוד »

6 מיתוסים על השקעה בקרנות נדל"ן בחו"ל שהגיע הזמן להפריך

במהלך תקופה אחרונה האפשרות של השקעה בנדל"ן קוסמת לרבים. מה גם שהיום, בזכות קיומן של קרנות השקעה בנדל"ן, כדי ליהנות מתשואה כבר לא חייבים לרכוש את הנכס באופן עצמאי. ללא עוררין, עליית קרנן של קרנות השקעה בנדל"ן לקחה את תחום ההשקעה בנכסים בחו"ל צעד ענק קדימה והפכה אותו לנגיש עבור כל משקיע ממוצע. עם זאת, לצד הפופולאריות הגואה של העניין, נולדו כמה מיתוסים שמכניסים לתחום ההשקעות בנדל"ן לא מעט עמימות וגורמים לבלבול רב. בואו נעשה סדר ונפריך את המידע השגוי שעופף את הנושא לאחרונה.

קרא עוד »

לקנות נדל"ן בלי לקנות נדל"ן – כך תעשו את זה

לקנות נדל"ן בלי לקנות נדל"ן – משהו באמירה הזאת מצלצל לכם מוזר? ייתכן שכבר מזמן חלמתם להשקיע בנדל"ן בחו"ל, אם כי, עד מהרה נהיה ברור שאין בידכם את הסכום הנדרש לרכישת הנכסים, שהרי מחירם הוא, ללא ספק, איננו זול. אז איך בכל זאת ניתן להשקיע בנדל"ן בחו"ל וגם להניב מההשקעה רווחים נאים? מסתבר שאפשרות כזאת באמת קיימת: השקעה בנדל"ן באמצעות קרנות. במאמר נרחיב על פעילות ואיך אפשר להשקיע בנדל"ן בחו"ל באמצעות אחת מהקרנות שפועלות בארץ?

קרא עוד »

להיות שותפים של חברות הבניה והיזמות הגדולות בקנדה וארה"ב

החל מ- 75,000 ש"ח ומעלה

הצטרפו למועדון המשקיעים של קרן 35

לקבלת הצעות להשקעה ללא עלות וללא התחייבות