CoFund X – קרן השקעות בנדל"ן בינלאומי המאפשרת כניסה למגרש של הגדולים החל ב- 5,000 דולר

מהפכה נוספת בתחום ההשקעות בנדל"ן בינלאומי? כנראה שכן, CoFund X מציגה רף כניסה ייחודי להשקעה בנדל"ן בינלאומי בסך 5,000 דולר בלבד. איך זה עובד ומה עומד מאחוריי?
נדל
תוכן העמוד:

למשקיעים הישראלים, אפשרויות ההשקעה בנדל"ן בינלאומי באמצעות קרנות הוא נושא מוכר המבוסס בארץ לא מעט זמן, היכולת להיות שותף לפרויקט נדל"ן בקנה מידה גדול, שמנוהל ע"י צוותי ניהול, בקרה, מחקר ויישום בפועל בעליי ניסיון ומומחיות בתחומם מושכת מאוד את הישראלים שאינם בעליי יכולת הסבת הקריירה הקיימת שלהם לקריירה נדל"נית יזמית המצריכה לימודים רחבים, עבודת שטח, זמן פנוי והון זמין לתהליך הלמידה וההשקעה. כך בוחרים ישראלים רבים, לנהל את חייהם הפרטיים ובמקביל ליהנות מההזדמנויות להשקיע את כספי החסכונות שלהם כך שיעבדו עבורם.

 

לפניי שנצלול פנימה לקרן CoFund X חשוב להכיר את קרן הגשמה:

קרן הגשמה הוקמה בשנת 2009 ומאגדת בתוכה כ- 100 אנשי מקצוע ברחבי הארץ והעולם, מומחי נדל"ן, עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים, אנליסטים, מנהלי שירות ועוד. הקרן הינה קרן השקעות פרטית שמאפשרת למשקיעים פרטיים לחבור לקבוצות משקיעים שביחד הנם כוח חזק ומשמעותי המאפשר את הכניסה להשקעות במגרש של הגדולים.

הקרן איננה מציגה עתיד בטוח להצלחת הפרויקטים כיאה לחברה "עם ראש על הכתפיים" המודעת לסיכונים הכרוכים בהשקעות נדל"ן כדוגמת סיכוני ריבית, סיכונים מקרו-כלכליים במדינת הנכס, האטה כלכלית בכלכלת מדינת הנכס, סיכונים הקשורים ביזם ובקבלן ועוד. ומציגה זאת למשקיעים, בהשקעות על פי תשקיף ניתן לעיין בגורמי הסיכון המפורטים בתשקיף ההנפקה ובהשקעות שאינם על פי תשקיף ניתן לפנות למנהל ההשקעות לקבלת הבהרות בדבר גורמי הסיכון האפשריים. שכן, השקעות כרוכות בסיכון, וככל שצפי התשואה גבוה יותר, כך גם הסיכון עולה.

 

מה הבשורה הגדולה?

לבשורה הגדולה שמביאה איתה קרן CoFund X יש ארבעה נקודות עיקריות: רף הכניסה להשקעה, מודל הפחתת החשיפה לסיכונים, נושא דוחות המס ואפשרות למכור את השקעתכם אחרי חצי שנה לרוכש שיאותר על ידי המשקיע ובכפוף לאישור השותף הכללי.

יש לציין שעד לעת זו, רף הכניסה להשקעות עם קרנות נדל"ן בינלאומי נעמד בטווח ה- 30,000 עד ל- 100,000 דולר. את השינוי הראשון ראינו לאחרונה בהשקעת epiic מבית iintoo עם רף כניסה בסך 20,000 דולר.

הבשורה של קרן CoFund X – רף כניסה נמוך משמעותית, החל ב- 5,000 דולר. מנגישה את ההשקעה לקהל יעד רחב יותר שיש לו הון פנוי בסדר גודל של 20,000 ₪.

זאת לצד מדיניות פיזור ההשקעה בין מספר פרויקטים שונים (בכפוף לסכום הגיוס), הפועלת לטובת הפחתת הסיכונים. כולל אפשרות לפיזור במדינות שונות, בסקטורים שונים ולמטבעות שונים.

ובזכות מבנה ייחודי, המשקיעים בקרן לא ידרשו להגיש דוחות מס בחו"ל אלא בארץ בלבד. המבנה הנ"ל מקטין את ההוצאות הנלוות של המשקיע להשקעה ותורם גם להפחתת הבירוקרטיה הכרוכה בהשקעה בנדל"ן בחו"ל.

לא רוצים להתחייב? ניתנת האפשרות למכור את השקעתכם אחרי חצי שנה, האפשרות הזו אינה מתאפשרת בדר"כ בהשקעות מסוג זה. וכאן, ישנה האפשרות למכור את ההשקעה למשקיע שאתם תאתרו ויאושר ע"י השותף הכללי.

אנו במגזין Invest Away שמחים לראות את תהליך הנגשת אפשרויות ההשקעה בנדל"ן בחו"ל לקהל הרחב ע"י סכום השקעה מינימלי נמוך, אשר מציעה קרן CoFund X. את שקיפות נתוני הסיכונים והמודלים הייחודים להפחתת הסיכונים שמציגה הקרן. אנו מאחלים בהצלחה לקרן ולמשקיעים.

 

תמורת ההצעה הראשונה בתשקיף קופאנד 10 מיועדת להשקעה בשני נכסים. בכוונת הקרן להשקיע לפחות בארבעה נכסים, בכפוף לגיוס סכום הגיוס המקסימלי ולהיתר רשות ניירות ערך לפרסום דוחות הצעת מדף. השקעה בפרויקטים מוצעת באמצעות שותפויות ייעודיות. ההשקעה בפרויקטים טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה. המידע אינו מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך של החברה או הזמנה לקבלת הצעות כאמור. אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה כל שהיא. האמור בתיאור לעיל מהווה הצגה עקרונית וכללית בלבד..

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב telegram
מאמרים נוספים שכנראה יעניינו אותך
דילוג לתוכן