קרן השקעות נדל"ן בחו"ל: להרוויח יותר, לעבוד פחות

הישראלי הממוצע משקיע באמצעות קרן השקעות נדל"ן בחו"ל בשלל מדינות – ורואה כי טוב. כיצד תדעו האם השקעות נדל"ן בחו"ל מתאימות לכם? ואיזו קרן ישראלית מנצחת על ההשקעות בצפון פלורידה המבוקשת? הנה מידע מעשי בדרך לשלל הפסיבי
קרן השקעות נדל
תוכן העמוד:

השאיפה להרוויח יותר, לשפר את מצבנו הכלכלי ולשדרג את הפן הפיננסי של חיינו – היא כנראה שאיפה המשותפת לכל דיירי העולם. כולנו רוצים להרוויח יותר, ורובנו שמענו על לא מעט אפשרויות השקעה בדרך למרשרשים המבוקשים – אך רוב האוכלוסייה לא מחזיקה במידע ובניסיון הדרושים כדי לבצע השקעות בעצמה.

כאן בדיוק נכנסת לתמונה קרן השקעות נדל"ן בחו"ל. נדל"ן בחו"ל הוא אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים, הרווחיים והפופולריים ביותר, והוא מאפשר למגוון סוגי משקיעים לבחור את האופן המתאים לו ביותר להשקעה – עם סיכון גדול יותר או פחות, באמצעות בית השקעות, קרנות נדל"ן או באופן עצמאי. מה ההבדלים בין מודלי ההשקעה השונים וכיצד תדעו מה מתאים לכם?

 

מהו סוג ההשקעה המתאים לכם?

כשאנחנו מבקשים לרכוש נדל"ן מעבר לים, אחד האלמנטים החשובים (לצד תשואה משוערת וסיכויי ההשקעה, כמובן) שאנחנו רוצים לקחת בחשבון זו שאלת המעורבות שלנו בניהול הנכס. לא מעט משקיעי נדל"ן יעדיפו להיות מעורבים באופן בלעדי ברכישה, מכירה, השכרה או שיפוץ הנכס, ללא מעורבות שותפים. אין ספק שהרווח עשוי להיות גדול יותר – אך כך גם משאבי הזמן, הכסף והידע שהמשקיע חייב לרכוש בטרם ההשקעה. מספיק שדייר לא משלם בזמן או שהמשקיע לא בקיא בחוקי המיסוי המקומיים כדי לגרום לנזק של ממש.

לעומתם, רוב המשקיעים מבקשים ליהנות מרווחים – אך גם משקט נפשי. לא מעט משקיעים בוחרים להיות הרבה פחות אקטיביים בתהליך ההשקעה ולהפקיד את חסכונותיהם בידי קרן נדל"ן בעלת ניסיון בשוק הרלוונטי. באופן זה, הקרן רוכשת נכסים להשכרה, מנהלת אותם עבור המשקיעים והמשקיע, לכל אורך הדרך, פסיבי לחלוטין – ורק נהנה מהתשואה.

 

יעד חם בארה"ב: ג'קסונוויל, פלורידה

העיר ג'קסונוויל הממוקמת בצפון פלורידה נחשבת לאחד היעדים האטרקטיביים ביותר להשקעת נדל"ן פסיבית. בין השאר, זוהי עיר המפגינה צמיחה כלכלית אדירה, יש בה גיוון תעסוקתי, הגירה חיובית בגרף העולה באופן מרשים למדי, אחוזי אבטלה מהנמוכים בארה"ב ובנוסף – היא מאופיינת גם במחירי נדל"ן נמוכים באופן יחסי. הנתונים הללו ורבים נוספים הופכים את ג'קסונוויל לאחד היעדים הפופולריים ביותר להשקעה בארה"ב.

 

קרן השקעות נדל"ן בחו"ל – הכירו את DS Portfolio 10

אם אתם רוצים ליהנות מכל הטוב שיש לעיר ג'קסונוויל להציע למשקיעי הנדל"ן שלה, אנחנו מזמינים אתכם להכיר את קרן DS Portfolio 10 הפועלת בצפון מדינת פלורידה בארה"ב, ובאופן ממוקד יותר – בג'קסונוויל. הקרן, שהוקמה על ידי אפי דניאל ועידן שקדי יזמי הנדל"ן ומשקיעים בעצמם כבר שנים, מתמחה בעסקאות נדל"ן הכוללות בעיקר רכישת בתים פרטיים, השבחתם והשכרתם לטווח ארוך. אורך חיי ההשקעה הוא שלוש שנים, כשההכנסות משולמות למשקיע מדי רבעון. יזמי הקרן  נהנים ממוניטין חיובי, רקורד של עשרות עסקאות נדל"ן מוצלחות, רזומה עסקי מרשים ובמטרה לפזר סיכונים ככל הניתן – פועלת הקרן במספר אזורים בעיר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב telegram
מאמרים נוספים שכנראה יעניינו אותך
דילוג לתוכן