מהם אפיקי ההשקעה בנדל"ן בארה"ב? ואיזה מהם הוא המתאים עבורכם? הכנו סקירה בנושא

עם יוסי ורינת שוחחתי ביום בהיר וקיצי. יוסי ואשתו רינת, עובדים, ועובדים קשה, והם גם חושבים על השקעה לעתיד. יוסי ורינת חסכו סכום ראשוני, די מרשים, להשקעה, וכאן הם הגיעו אלי בעיניים נוצצות של אנשי עמל ויזמים מתחילים.
צומת דרכים
תוכן העמוד:

שמענו שברכישת נכס בארצות הברית מקבלים תשואה יפה. זה נכון, אני מסכים איתם, אבל גם מסתייג.

 

שלושה אפיקי ההשקעה בנדל"ן בארה"ב

מה שפחות ידוע ומוכר בתחום לישראלים, אלו הם אפיקי ההשקעה השונים בנדל"ן בארה"ב. ישראלים רבים הפונים להשקעה בנדל"ן בארה"ב, אינם מודעים לכך כי בארצות הברית ישנם שלושה אפשרויות שונות ונפרדות להשקעה בנדל"ן כאשר כל אחת מהם היא בעלת פוטנציאל שונה, זמן השקעה שונה ורווח מניב באופן שונה.

 

רכישת נכס מניב בהשקעה לטווח ארוך

ואכן, אחת מהאופציות המוכרות היא: רכישת נכס מניב בהשקעה לטווח ארוך.
בהשקעה זו המשקיעים רוכשים  single family house  – בית משפחתי בודד.
המשקיע ירכוש את הנכס שירשם על שמו בטאבו. השקעה זו תכלול גם פתיחת חברת LLC  בארצות הברית ותחזוקה שוטפת לנכס, שתתבצע  ע"י חברת ניהול.
התשואה בהשקעה זו תבוא בצורת הכנסה פאסיבית מהשכרת הנכס ולצידה עליית ערך הנכס. אפיק השקעה זה יתאים למשקיעים המחפשים השקעה לטווח ארוך, בטוחה ופסיבית לאורך זמן, כמו למשל לתקופת הפנסיה.

כל השאלה היא, וכאן אני פונה אל יוסי ורינת: מהי המטרה המניעה אתכם להשקעה? האם אתם מתעניינים בהשקעה זו כהכנסה פאסיבית לימי הפנסיה? או שאתם מעוניינים להשיג תשואה מכובדת על ההשקעה שלכם בטווח מהיר של כמה שנים?

כאן יוסי ורינת מתחילים להבין שהם צריכים עזרה ממומחה להשקעות נדל"ן בחו"ל, שיכוון אותם להשקעה המתאימה לצרכים ולמטרות הממוקדות עבורם.

 

אז רכישת בית בודד להשכרה, זה לא הכול?

ממש לא. אני מחייך בהבנה, ובדיוק לכן, אני כאן.

אפשרות נוספת להשקעה בנדל"ן בארצות הברית היא השקעה בפרויקט בניה יזמי.

 

פרויקט בניה יזמי

בהשקעה בפרויקט יזמי, מתבצעת השבחה לבניין שלם לצורך מכירתו העתידית ברווח מקסימלי. באפשרות זו, המשקיע רוכש יחידת השקעה בפרויקט, אשר מנוהל תחת LLC אחד, כאשר השותפים לפרויקט הם היזם, הקבלן והמשקיעים.

באפיק ההשקעה זה על המשקיע לבחון את הפרויקט טרם ההשקעה: לאמת את מקצועיות ואמינות הגורמים המפעילים את הפרויקט כאשר היזם יציג בפני המשקיע את התוכניות, צפי התשואה וצפי הזמן למימוש הפרויקט. לאחר ההשקעה, היזם הוא הגורם המנהל את הפרויקט ומחויב לעדכן את המשקיעים בהתקדמות המיזם כאשר המשקיע הינו פסיבי בפרויקט.

והאפשרות השלישית  – עסקת פליפ

 

עסקת פליפ

יש המכנים את העסקאות הללו  'עסקת הזנק – האקזיט של הנדל"ן'.
המשקיע רוכש נכס באזורי ביקוש גבוהים מתחת למחיר השוק: הנכסים יוצאים לשוק במכרזים, בצווי בית משפט או נכסים הנמכרים עקב צורך במימוש הנכס באופן מידי לבעלים.
לאחר הרכישה הנכס עובר השבחה באמצעות שיפוץ איכותי ונמכר במחיר גבוה משמעותית מזה שנקנה.
העסקאות הללו מהירות יחסית  והרווח מתקבל בטווח חצי שנה-שנה מתחילת ההשקעה. אפיק השקעה זה יתאים למי שמעוניין בתשואה מהירה יחסית לכספו.

כאן יוסי ורינת נושמים עמוק, מחייכים ומספרים:
שוחחנו עם כמה חברות ליווי להשקעות לנדל"ן לארצות הברית. הם מספרים לי, אבל מאף אחת מהם  לא שמענו סקירה בהירה, אמתית ומכוונת כל כך ולאו דווקא המלצה לרכישה כאן ועכשיו לנכס בעיר ובמיקום מאד מסוים.

 

אז על איזו אופציה ב- Invest Away ממליצים לנו?

אני ממליץ, אני עונה בחיוך, לברר יחד עמכם את הצרכים והמטרות שלכם להשקעה ולהחליט יחד איזה אפיק השקעה יתאים עבורכם.
ב-Invest Away הבית להשקעות נדל"ן בחו"ל אנו מתמחים ביעוץ טלפוני לסקירת התמונה המלאה ללקוח על האפשרויות להשקעה בנדל"ן בארצות הברית במבט מקצועי, חכם ומקיף ולאחר מכן בחיבור המשקיע לאנשי המקצוע והחברות הרלוונטיות, בהתאמה לאפיק ההשקעה שראינו לנכון.

מאמרים נוספים שכנראה יעניינו אותך
דילוג לתוכן