Safe Future: השקעה בנכסים מבנייה חדשה בארה"ב, חלום או מציאות נגישה לכל משקיע ישראלי?

אתם נכנסים לבית חדש. הניילונים עדיין מכסים חלקים ממנו, ריח של צבע טרי עומד באוויר, הקירות בוהקים ואתם מתרגשים. הבית החדש הזה כולו שלכם וכל זה בזכות Safe Future.
בתים פרטיים בארה
תוכן העמוד:

נשמע כמו חלום רחוק? במציאות הישראלית, בניה חדשה היא פנטזיה שלא רבים מסוגלים להגשים. אך בארצות הברית מדובר במציאות נגישה להפליא – והמשקיעים הישראלים לא מאחרים להגיע. מה הופך השקעה בנכסי בניה חדשה בארה"ב לאטרקטיבית כל כך ומדוע היא קורצת למשקיעים ישראלים רבים? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הטרנד הנדל"ני העולה.

 

מינימום בלאי – מקסימום תשואה

כדי להבין את האסטרגיה העומדת מאחורי ההשקעה, פנינו לשוחח עם משה ליפנר מחברת ההשקעות Safe Future, המתקדמת ביזמות, בניה והשכרה של נכסים חדשים בארצות הברית ובמערב אירופה: "היתרונות של בניה חדשה באים לידי ביטוי בכמה פרמטרים חשובים. ראשית, בית חדש נבנה על פי תקנים מתקדמים הרבה יותר וניתן לקבל אחריות קבלן ל-10 שנים. המשמעות המיידית היא שההוצאות על התיקונים קטנות יותר והבלאי מופחת באופן משמעותי. המשמעות לטווח הארוך היא שהתשואה על הבית רק עולה.

לדוגמא, בבניה חדשה יש תקן המחייב בנייה עם חומר למניעת טרמיטים וחומר מעכב בעירה, המעלים משמעותית את איכות הנכס וחוסכים עלויות תיקונים בעתיד. לא זו בלבד, אלא שהבתים החדשים מצוידים במערכות חדישות יותר, דירוג אנרגטי טוב יותר ומכשירים חדשים לחלוטין. אלו נקודות חשובות שמאפשרות ליהנות מהוצאות נמוכות יחסית ולכן תשואה סולידית ואמיתית ועליית ערך הנכס, וחייבים לקחת אותם בחשבון כשאנחנו מבצעים השקעה לטווח ארוך".

 

שכירות גבוהה ואוכלוסיה אמידה

"בנוסף לכך", ממשיך ליפנר, "יש ביקוש גדול לשכירות של בתים חדשים ולרוב נוכל לקבל דמי שכירות גבוהים יותר על נכס חדש. השכירות הגבוהה מושכת אוכלוסיה אמידה ויציבה ומוסיפה לעליית דמי השכירות וערך הנכסים בטווח הארוך. החברה שלנו פעילה באלבמה, אטלנטה, פלורידה, דרום קרוליינה וטקסס כשעיקר הפעילות מתמקד באלבמה ואטלנטה, שהם בין המקומות האטרקטיביים ביותר להשקעות נדל"ן היום. בנינו כ- 1600 נכסים עד היום רק באלבמה ואטלנטה".

ליפנר יודע על מה הוא מדבר. באטלנטה שבארצות הברית, המחיר החציוני לנכסים בבניה חדשה עלה ב-36% בשנים 2005-2017, בעוד שהמחיר החציוני באותו פרק זמן לנכס מדירת יד שנייה עלה ב-17% בלבד. במילים אחרות, המחיר החציוני של נכס חדש עלה בשיעור של פי שניים מאשר מחיר חציוני לנכס מיד שנייה. והמשקיעים – מצביעים ברכישה.

 

אטלנטה – כשפייסבוק פוגשת אולפן הפקות סרטים

מה הופך את אטלנטה לגן עדן להשקעות נדל"ן בבניה חדשה? אחת הסיבות לכך, אומר ליפנר, הוא הגידול המסיבי במקורות תעסוקה. "בעיר קובינטון למשל, מרחק נסיעה של כ- 25 דקות ממרכז העיר אלטלנטה, חברת פייסבוק משקיעה מאות מיליוני דולרים בבניית מרכז מידע חדשני, זאת לצד הקמת אולפן הפקות סרטים. הצפי הוא שהמקומות הללו יהוו מקור תעסוקה לעשרות אלפי אנשים. הפיתוח חסר התקדים באזור צפוי להגדיל משמעותית את מספר התושבים בעיר, המונה נכון להיום סה"כ 15,000 תושבים בלבד.

הגירה חיובית זו משפיעה באופן ישיר על הביקוש לדיור ומכאן גם העליה במחירי הנדל"ן במקום. ברגע שזיהינו את הנהירה של מעסיקים גדולים לעיירה יחסית קטנה במטרופולין ענק ומוביל גם ככה, החלטנו לבנות בתים ממש מול אולפן הסרטים שכרגע בבניה גם כן".

 

השורה התחתונה

כמה עולה כל הטוב הזה? הבתים עולים בין 150,000$ ל- 200,000$. רף מחירי הכניסה, כך על פי ליפנר, דורש מהמשקיע הון עצמי מינימאלי בגובה 90,000$. "בזכות הפעילות הענפה שלנו, אנו מעניקים למשקיע אפשרות אטרקטיבית לקבל משכנתא בתנאים נוחים מבנק אמריקאי, כך שהוא יוכל להשלים את ההון העצמי הדרוש להשלמת הרכישה בקלות ובנוחות".

 

ONE STOP SHOP לבניה חדשה בארה"ב

טוב מכדי להישמע אמיתי? האסטרטגיה של חברת Safe future מובנית היטב, ואין בה מקום לטעויות. לכל משקיע פוטנציאלי נבנה פרופיל אישי, בו מאפיינים את המטרות, הצרכים והיכולות של אותו המשקיע ועל פי הפרמטרים הללו מותאמת אסטרטגיה מתאימה.

"אנו דואגים לתת למשקיעים מעטפת נוחה ובטוחה להשקעה", אומר ליפנר, "הכוללת מתן מידע רחב ועשיר שיאפשר למשקיע להכיר את התחום בו הוא פועל ולא להתפתות לפרסום צעקני המבטיח תשואה גבוהה ללא ביסוס.

בנוסף, כחלק מהשירות, אנו נותנים הכוונה מלאה בביצוע העסקה, ייעוץ פיננסי והתאמת מתווה השקעה אופטימאלי לרוכש, וכן מספקים ייעוץ עקבי בנוגע לניהול הנכס כמשקיע, תוך שימת דגש על כלל ההוצאות השוטפות, אופן ההתנהלות מול חברת הניהול, הרשויות ומול הגורמים המקצועיים השונים. אנחנו עובדים עם חברות ניהול מובילות, עורכי דין ורואי חשבון שמספקים למשקיעים שלנו מעטפת מלאה שעונה על כל הצרכים של המשקיע הפונה לאפיק ההשקעה בנדל"ן בחו"ל. זה ממש ONE STOP SHOP להשקעות נדל"ן".

 

Safe Future: תעודת זהות

מי?

חברת Safe Future מתמקדת ביזמות, בנייה והשכרה של נכסים חדשים.

 

כמה?

ניסיון של 8 שנים בתחום, 1,600 נכסים ומעל 900 לקוחות מרוצים.

 

מה?

איתור מיקום אטרקטיבי לפרויקטים של בניית נכסים. בנייה מהירה, אמינה ואיכותית. האזורים נבחרים ע"פ מדדי אוכלוסייה מוקפדים (רמת חינוך, פשיעה, אחוזי תפוסה, חוזק כלכלי, גיוון תעסוקתי, מצב שוק השכירות, פיתוח סביבתי, התחדשות עירונית ועוד).

 

איך?

מודל ה- ONE STOP SHOP מאפשר להנגיש את ההשקעה על הצד הטוב, הנוח והרווחי ביותר למשקיע הישראלי.

 

השורה התחתונה

ההשקעה מאפשרת למשקיע השקעה ישירה ועצמאית, עם תשואה שוטפת שנתית של נכס מניב בצירוף פוטנציאל גבוה לעליית ערך.

מאמרים נוספים שכנראה יעניינו אותך
דילוג לתוכן