ריכוז כל האתרים השימושיים לבחינת אטרקטיביות של נכסי נדל"ן בארה"ב

ידע אמין ומהימן הוא תנאי מפתח לכניסה לעולם ההשקעות. בהתאם לכך, ריכזנו עבורכם רשימת אתרים שימושיים לבחינת השקעות נדל"ן בארה"ב.
נכסי נדל
תוכן העמוד:

אתרים מובילים לבדיקה של נכסי נדל"ן בארה"ב

להלן רשימת אתרים מובילים, שעל כל משקיע שרוצה לבחון את האטרקטיביות של נכסי נדל"ן בארה"ב המיועדים להשקעות נדל"ן בארה"ב להכיר:

 

onboardnavigator.com

אתר אינפורמטיבי מצויין, שמספק סט שלם של נתונים וסטטיסטיקות סביבתיות באזור הנכס. באתר ניתן למצוא נתונים על הגירה, צפיפות אוכלוסין, דמוגרפיה אזורית, הכנסה ממוצעת למשק בית, התפלגות גילאים, בתי ספר, שירותים ציבוריים ועוד.

 

Usa.com

אתר נוסף שיסייע לכם בביצוע השקעות נדל"ן בארה"ב, ויספק לכם נתונים סביבתיים מפורטים על האזור בו אתם מעוניינים להשקיע. באתר זה תוכלו למצוא מגוון רחב של נתונים דמוגרפיים וסביבתיים מרמת המדינה, דרך רמת המחוז, העיר והשכונה, ועד רמת הרחוב בו ממוקם הנכס.

 

Census.gov

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה של ארה"ב – מספקת נתונים סטטיסטיים מקיפים ועדכניים במגוון נושאים, החל מתעסוקה, פריון, ומדדי מחירים והכנסות, ועד אוכלוסייה, בריאות ואיכות חיים. באתר תוכלו למצוא נתונים ייעודיים על שוק הנדל"ן (Housing), ונתונים משיקים אחרים שיסייעו לכם בביצוע השקעות נדל"ן בארה"ב.

 

Geratschools.org

אתר אינפורמטיבי המדרג את בתי הספר בכל אזור, באמצעות נתונים סטטיסטיים ומידע פדגוגי ודמוגרפי מפורט. רמת בתי הספר באזור יכולה להעיד על רמת האוכלוסייה, ועל פערים בין אוכלוסיות בחלקים שונים של האזור.

 

Homefacts.com

אתר מצוין לכל מי שמבצע השקעות נדל"ן בארה"ב, המספק דו"חות מפורטים עם נתונים סביבתיים בכל אזור בארה"ב. בדו"חות ניתן לקבל מידע על רמת וסוגי הפשיעה באזור, נתוני אבטלה, שירותים ציבוריים, בנקים, בתי חולים, שדות תעופה ועוד. את הנתונים ניתן לקבל גם על גבי מפה אינטראקטיבית.

 

Zillow.com

Zillow היא זירת קנייה, מכירה והשכרת נדל"ן מובילה בארה"ב, ובה ניתן למצוא מידע סטטיסטי על ערים ושכונות, להתרשם מתמונות פנים וחוץ של נכסים באזור ואף לקבל פרטים אודות נכס ספציפי. באתר ניתן להזמין גם הערכת שווי ראשונית של הנכס, ושוויו ביחס לנכסים סמוכים בסביבה.

 

Trulia.com

Trulia היא זירת מסחר נדל"ן מובילה נוספת, שמציעה מידע על נכסים נסחרים, וכן מידע סטטיסטי מגוון על שוקי נדל"ן מקומיים. באתר ניתן למצוא מדריכי נדל"ן, מדריכי שכונות ומידע מקומי ואף להיעזר במידע המפורסם באתר לצורך ביצוע הערכות שווי.

 

Realtor.com

זירה מובילה נוספת למסחר בנדל"ן. כדאי להיעזר גם בה כדי לקבל תמונה מלאה ומהימנה על מחירי נכסים בביצוע השקעה בנדל"ן בארה"ב.

 

Forbes.com

ערוץ הנדל"ן של מגזין הכלכלה פורבס – מספק חדשות עדכניות ומאמרים מקצועיים על נדל"ן בארה"ב.

 

City-data.com

אתר אינפורמטיבי מצויין למשקיעי נדל"ן בארה"ב, המאגד מידע ממקורות ממשלתיים ופרטיים לצורך יצירת סקירות עיר בארה"ב. אם אתם מעוניינים להכיר את העיר בה אתם רוצים להשקיע ולקבל נתונים סטטיסטיים מרכזיים אודותיה, זהו האתר בשבילכם.

 

Walkscore.com

אתר בו תוכלו למצוא דירוג של נכס ספציפי בהתאם למיקומו, וביחס לסביבה בה הוא ממוקם. כמו כן, תוכלו להזמין באתר דו"חות ואנליזות נדל"ן מותאמות אישית.

 

Rentometer.com

אתר מצוין להשוואת מחירי שכירות באזור ההשקעה. מזינים את כתובת הנכס, מחיר השכירות המבוקש ומספר חדרי השינה, ומקבלים את השכר הממוצע לנכס.

 

Investopedia.com

אתר לימוד מצויין, בו תוכלו למצוא מאמרים מקצועיים בתחום הנדל"ן, מילון מונחים מעולם הנדל"ן, ושלל מאמרים ומידע על עולם ההשקעות בכלל.

מאמרים נוספים שכנראה יעניינו אותך
דילוג לתוכן