רגע, הנכס בארה"ב אז איך אנהל אותו? כל המידע על חברות ניהול נכסים בארה"ב

נושא שעולה לעתים קרובות בקרב משקיעים פוטנציאלים הוא החשש מהמרחק מהנכס וחוסר השליטה בניהול שלו. חברות ניהול נכסים בארה"ב הן הפתרון
חברות ניהול נכסים בארה
תוכן העמוד:

משקיעים שבוחנים השקעה בנדל"ן בארה"ב, שואלים את עצמם איך אדאג לניהול השוטף של הנכס? הכנת הנכס להשכרה, תחזוקה, שיווק הנכס ואיתור שוכרים, התנהלות מול השוכרים, תשלומי מיסים ואגרות וכו'.

אז ראשית ראוי לציין, החשש הזה הוא לגיטימי. ויש לו פתרון ראוי – חברות לניהול נכסים.

 

תפעול הנכס על ידי חברה לניהול נכסים בארה"ב

חברות ניהול נכסים בארה"ב יעשו עבורכם את כל הפעולות הנדרשות לצורך תפעול הנכס, בואו נכיר את הנושאים הנדרשים לטיפול:

 

הכנת הנכס למגורים

לאחר שאתם רוכשים את הנכס, מלבד מקרים בהם רוכשים נכס מבנייה חדשה סביר שהתגוררו בנכס לפניי שרכשתם אותו ועל כך יש להכינו לקראת השכרת הנכס לשוכרים המאושרים שלכם.

חברת הניהול תיתן מענה לזיהוי ליקויים שנדרשים לתיקון, גם ליקויים שיכולים לעורר תקלות בהמשך הדרך ויצטרכו תחזוקה, תתנהל מול בעלי מקצוע ותבקר אחר תוצאות העבודה לוודא תקינות והתנהלות כספית מול בעליי המקצוע.

כאשר חברות הניהול שמות דגש על ביצוע הכנת הנכס למגורים מהר ככל האפשר על מנת לקצר את הזמן שהנכס לא מושכר ולא מכניס כסף למשקיע.

 

שיווק והשכרת הנכס

חברות ניהול נכסים בארה"ב נושאות באחריות שיווק והשכרת הנכס, חברת ניהול טובה תדע היכן לפרסם את הנכס ביעילות, תסנן שוכרים שעלולים להוות בעיה או לגרום לנזקים לנכס ותמצא עבורכם שוכר ראוי ותנהל מולו את הבירוקרטיה של חתימת חוזה.

 

תחזוקה והתנהלות מול השוכר

אז בשלב שבו הנכס מוכן למגורים ויש שוכר שנמצא מתאים חברת הניהול תדאג לטפל בנושאים השוטפים כגון לגבות את שכר הדירה, תשלומי חשבונות שונים, לתת מענה לשוכר בעת הצורך. חברת ניהול טובה תדע לספק שירות אדיב ומקצועי לשוכר על מנת לחזק את הקשר מולו ולגרום לשהות שלו בנכס שלכם להיות נעימה.

נתון זה חשוב במיוחד מכיוון ששוכר מרוצה סביר שימשיך להשכיר את הנכס, לא נרצה החלפות שוכרים לעתים קרובות מכיוון שהנושא כרוך בהוצאות ועלול לפגוע בתשואה במידה והנכס לא מאויש ע"י שוכר.

 

פינוי דייר

במקרים מסוימים למשל דייר שמתקשה לעמוד בתנאי החוזה או גורם נזקים חמורים לנכס נרצה לפנות את הדייר מהנכס שלנו, חברות הניהול מנוסות בתהליך זה וידעו כיצד לבצע אותו על הצד הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר תוך התנהלות משפטית.

 

תשלומי מס ואגרות

חברות הניהול מנוסות בנושא תשלומי מס שונים ואגרות כגון רישום עירוני כנכס מושכר או מס על הכנסה משכר דירה ותשלומים נוספים, חברת הניהול שלכם תדע לפרוט עבורכם את כל תשלומי המס והאגרות הנדרשים ולטפל בהם על הצד הטוב ביותר.

 

סיכום

חברות ניהול נכסים מעניקות שירות מקיף לניהול הנכס עבורכם, ככל שעליכם לעשות הוא להתקשר מול חברה לניהול נכסים כאשר ברכישת נכס דרך חברה להשקעות נדל"ן בחו"ל לעיתים קרובות לא תצטרכו לבצע סקר שוק ולהתנהל מול חברה לניהול נכסים אלא החברה שדרכה תבצעו את רכישת הנכס תקשר אתכם עם חברה לניהול הנכס או תסיר ממכם את האחריות והחברות יתקשרו ביניהן.

לעיתים השירות של חברה לניהול הנכס מגולם במחיר הרכישה של הנכס.

הכנסה פסיבית כבר אמרנו? לאחר רכישת הנכס וביצוע ההשקעה לכם נשאר רק לקבל תשלום עבור השכרת הנכס ונתונים אודות תשואה הנגזרת מעליית ערך הנכס ככל שהזמן עובר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב telegram
מאמרים נוספים שכנראה יעניינו אותך
דילוג לתוכן