נדל"ן בג'קסונוויל – כל מה שצריך לדעת על ג'קסונוויל

עם כלכלה יציבה, מחירי שכירות בעלייה מתמדת ועם קצב גידול עצום של האוכלוסייה המקומית - העיר ג'קסונוויל שבפלורידה, ארה"ב, קנתה לעצמה מקום של כבוד בשוק ההשקעות העולמי. הוסיפו לכך את העובדה שמחירי הכניסה להשקעות נדל"ן בג'קסונוויל עדיין נמוכים, שעליית הערך מהירה וששיעורי התשואה הממוצעים עומדים על למעלה מ- 8% ותקבלו יעד מצוין להשקעות. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על אחת הערים הכי אטרקטיביות בארה"ב.
נדל
תוכן העמוד:

נעים להכיר – רקע על ג'קסונוויל

העיר ג'קסונוויל ממוקמת בצפון מזרח מדינת פלורידה שבארצות הברית. העיר אוחזת בכמה תארים מושכים: ראשית, מדובר בעיר הגדולה ביותר בפלורידה מבחינת כמות האוכלוסייה ובמקום ה-1 מבחינת שטח בארה"ב. במטרופולין כולו מתגוררים, נכון לשנת 2019, מעל מיליון וחצי תושבים, וזה עוד לא הכל – קצב הגידול נמדד בעשור האחרון ב-10%! אז מה הופך אותה למגנט עבור תושבים ומשקיעים? בואו לגלות!

8 סיבות טובות להשקיע בנדל"ן בג'קסונוויל

1. אבטלה נמוכה 

בחודש ספטמבר 2019 נמדדו בג'קסונוויל 2.8% אבטלה בלבד. מדובר בנתון מרשים מאוד, מהנמוכים ביותר בארה"ב (בהשוואה לממוצע הארצי העומד על 3.6%).

2. עלייה רציפה במחירי הדיור

בחמש וחצי השנים האחרונות נמדדת עלייה קבועה ורציפה במחירי ה- נדל"ן בג'קסונוויל.

3. נמל ימי עצום

הנמל של העיר ג'קסונוויל הוא השלישי בגודלו בחוף המזרחי ונחשב לאחד המודרניים ביותר בארה"ב. מדובר במקור הכנסה משמעותי לעיר, המספק מעל ל-65,000 מקומות תעסוקה

4. מוסדות הייטק ומשרדים מובילים

ג'קסונוויל מהווה בסיס ייצור משמעותי ומושכת אליה לא מעט גופים עסקיים מכובדים, כגון חברת ייצור המטוסים נורת'רופ, יצרני הבירה המובילים ) Anheuser-Buscht אחראיים על ייצור הבירות הפופולריות סטלה, בקס, בדווייזר ועוד). נוסף על כך, מדורגת העיר במקום השישי ברשימת ערי ההיי טק של ארה"ב.

5. עליית שכר

בשנים האחרונות עלה שיעור המשכורות בעיר, במדד הגבוה מהממוצע הארצי! לא זו בלבד, אלא שעל פי המגזין פורבס, ג'קסונוויל מדורגת במקום ה-31 מבין המקומות הטובים ביותר לעסקים ופיתוח קריירה.

6. תיירות פורחת –

מוזיאונים, גנים גדולים, בתי תיאטרון מובילים, גני חיות ופארקי שעשועים אלו רק חלק מהדברים שמחכים לתיירים המבקרים בג'קסונוויל. תנועת התיירים הגדולה לאזור הופכת את העיר ליעד פופולרי ומסייעת לחיזוק הכלכלה המקומית.

7. בסיסי צבא

בג'קסונוויל יש מספר בסיסי צבא מובילים, בהם משרתים כ-80,000 חיילים. ההימצאות של הכוח הצבאי בעיר מהווה בסיס איתן עבור בעלי הנכסים, כיוון שהחיילים שוכרים דירות בעיר לתקופות ארוכות טווח. נוסף על כך, בבסיס חיל הים המקומי מתכננים להוסיף שמונה אוניות קרב חדשות, מה שיהווה מקור תעסוקה עצום לשנים הבאות – ולא זו בלבד: יעלה את דמי השכירות באזור כולו.

8. סביבה אקדמית פורחת

עם שש אוניברסיטאות בעיר המונות מעל ל-100,000 סטודנטים המגיעים מכל ארה"ב, הפכה ג'קסונוויל לעיר המושכת אליה אוכלוסייה צעירה, איכותית ולא פחות חשוב – קבועה. הנתון הזה חשוב, שכן הוא מספק זרם שוכרים ארוך טווח לאזורים המבוקשים בעיר.

השקעה יציבה המייצרת נדל"ן מניב

תיירות מפותחת, כלכלה יציבה, אוכלוסייה משגשגת, מחירי דיור ומשכורות בגרף המראה עלייה תמידית מצביעים על דבר אחד עיקרי: יעד נדל"ן המהווה השקעה בטוחה. כיום נחשבת ג'קסונוויל למקום מצויין לרכישת נכס מניב בחו"ל ומוכיחה את עצמה כאחד המקומות היציבים והאטרקטיביים להשקעות איכותיות.

מאמרים נוספים שכנראה יעניינו אותך
דילוג לתוכן