צרכנות ופנאי

מהי המסעדה הכי שווה בצפון אנגליה? על איזה מוזיאון אסור לוותר במהלך ביקור באתונה? ומה גורם לתיירים להשתגע על אתר הסקי בבולגריה?

אם אתם מתעניינים בהשקעות נדל"ן בחו"ל – וודאי תמצאו את המדור שלנו צרכנות ופנאי כמעניין ביותר!

אנחנו מאמינים שהשקעות נדל"ן בחו"ל הן דרך חיים. זו דרך להתוודע ליעדים חדשים, לפתוח את העיניים לעולם, להיות מעורבים בכוחות הפועלים בכלכלה המקומית (גם אם מרחוק…) וליהנות מהכנסה פסיבית איכותית ומניבה. הקוראים שלנו אוהבים לספר לנו כמה כיף להם להיחשף לחדשות צרכנות ביעדי ההשקעה השונים – ואנחנו נהנים לשתף אתכם ????

לא משנה אם אתם נוסעים לבחון פרויקט בחו"ל ומעוניינים בהמלצות על דברים שאסור לפספס ביעד (הלו"ז להיום: לבקר בפרויקט חדש באירופה, להיפגש עם יועץ ההשקעות המקומי ולקנח בביקור באטרקציה מובילה ????), רוצים להרחיב את הידע על היעד בו אתם משקיעים או פשוט מתעניינים בתחומי הצרכנות ותרבות הפנאי בארץ ובעולם – זה המקום בשבילכם!

אז מה מחכה לכם במדור צרכנות ופנאי?

  • המלצות על מסעדות, מוזיאונים, חיי לילה ותרבות ביעד
  • מגמות מעניינות בתחום התיירות בחו"ל
  • סקירות וניתוחים צרכניים על יעדים בחו"ל

מתעניינים בהשקעות נדל"ן בחו"ל? קליק אחד ואתם בעמוד הקטגוריה שלנו – השקעות נדל"ן בחו"ל

פולין

פולין שלא הכרתם: שלושה יעדים, פולין אחת

יש בה נופים מדהימים, קסם של ימי הביניים ושופינג זול במיוחד – וכל זה בלי המוני תיירים (עדיין). קבלו סקירה זריזה על שלושה יעדים בפולין – עיר הבירה ורשה, קראקוב ופוזנן. אזהרה: יש סיכוי טוב שהכתבה הזו תגרום לכם לרצות לבקר בהם מיד!

קרא עוד »
תיירות ביוון

ישראל מדורגת בטופ 5 במדינות המובילות בתיירות ביוון

הרומן ארוך השנים של הישראלים עם יוון הוא לא רומן חדש, אך היום, כך מדווח המגזין INSETE, הוא גם מכניס את ישראל לרשימת הטופ 5 של המדינות המובילות בתיירות המקומית. היש טיימינג טוב יותר לדירוג הזה מאשר חג החנוכה? כנראה שלא. הנה קצת סטטיסטיקה ונתונים מעניינים על התיירות היוונית, הכלכלה המקומית ומה שביניהם.

קרא עוד »

בנסקו בולגריה – חופשת סקי במחירים נמוכים משמעותית מאלה שבאתרי הסקי במערב אירופה

המחירים האטרקטיביים, הקרבה הגאוגרפית, האפשרויות לטייל בהרים (כולל פארק דובים) והנוף המדהים הופכים את בנסקו בולגריה ליעד שמספק אלטרנטיבה זולה ומשתלמת לחופשת סקי המתאימה למתחילים עבור ישראלים, בנסקו בולגריה היא אולי האופציה האטרקטיבית ביותר

קרא עוד »

להיות שותפים של חברות הבניה והיזמות הגדולות בקנדה וארה"ב

החל מ- 75,000 ש"ח ומעלה

הצטרפו למועדון המשקיעים של קרן 35

לקבלת הצעות להשקעה ללא עלות וללא התחייבות