הפתרון למשקיעי הנדל"ן: העברות כספים לחו"ל במחירים אטרקטיביים. הכירו את Covercy!

החלטתם להשקיע בנדל"ן בחו"ל. איתרתם נכס פוטנציאלי, התחלתם לדמיין כיצד ההשקעה מניבה תשואה נוצצת ופניתם אל הבנק, במטרה להחליף את השקל הישראלי שלכם למטבע זר. אך מכאן, כך נראה, כספכם היקר עתיד לעבור מסכת ארוכה ומפרכת, הכוללת עמלות מסוגים שונים – החל מעמלת המרה, דרך עמלות סליקה אסטרונומיות ב"אדיבות" חברת Swift הוותיקה ועד לעמלות אדירות שלוקחים הבנקים המתווכים.
העברות כספים לחו
תוכן העמוד:

העמלות שנוגסות בתשואה – עוד לפני ההשקעה

מה שהחל כפעולה פשוטה של המרת מטבע לטובת השקעת נדל"ן, מתגלה כהוצאה לא מבוטלת כלל. נניח, לשם הדוגמה, שההשקעה שלכם עומדת על 100,000$. ההערכה היא כי העמלות השונות יגזלו מהסכום הזה כ-1800$. במושגים של תשואה, מדובר בכ-2% תשואה (בהנחה שתשואה ממוצעת היא 6%-8%) מערך הנכס, והסכומים הללו תופחים עוד יותר כשמדובר ביזמי נדל"ן המגלגלים מאות אלפי שקלים לצורכי העברות כספים לחו"ל.

החדשות הטובות: יש פתרון!

הודות לסטרטאפ של חברת Covercy המאפשר העברת כסף לחו"ל – תשלמו הרבה פחות. הכירו את הפלטפורמה החדשנית שעושה סוף לעמלות המנופחות ומסייעת ליזמים ולמשקיעים ליהנות מתהליך העברת כסף לחשבון בחו"ל בקלות, פשטות ויעילות. במקום להיסמך על הבנקים המתנהלים באופן ארכאי ולהתחיל את חיי ההשקעה שלכם במינוס של אלפי שקלים – קוברסי מציעה פתרון חדשני, מעודכן ובעיקר – פשוט ומשתלם.

איך קוברסי עושה את זה?

המודל של Covercy גאוני ופשוט להפליא (עם זאת, אם תנסו ליישם אותו לגמרי בעצמכם כנראה שלא ממש תצליחו ???? ). החברה מתחזקת חשבונות בנק במאות בנקים ברחבי העולם ובאופן זה שולטת על המטבע הרצוי. קוברסי חוסכת למשקיעים וליזמים כ-50% מעמלות הבנק המוגזמות, מאפשרת להם ליהנות מהמרה ישירה ללא עמלות מנופחות והופכת את התהליך של העברות כספים לחו"ל כולו לקצר ויעיל הרבה יותר.

באופן זה עוקפת החברה את מערכת Swift המיושנת, האחראית על החלק הארי של העמלות, מבצעת עסקאות באופן ישיר ומאפשרת למשקיעים וליזמים לקבל את התמורה המקסימלית לכספם.

הערך המוסף: מומחיות בתחום הנדל"ן

מומחיותה של קוברסי בתחום הנדל"ן והפיננסים הופכת את מלאכת העברת הכספים לפשוטה מתמיד. החברה מתמחה בהעברות כספים לחו"ל עבור השקעות נדל"ן בחו"ל ויודעת לזהות את הקשרים בין גורמי ההשקעה השונים, מה שמקצר את התהליך משמעותית, חוסך ליזם ולמשקיע זמן יקר ומייתר את הצורך בבנק.

יזמים? הכירו את מערכת הניהול של Covercy

מלבד פלטפורמת העברת הכספים של החברה, מציעה קוברסי גם מערכת חינמית לניהול פרויקטים, המיועדת ליזמי נדל"ן. ממשק הניהול הנוח מאפשר ליזם לנהל את המשקיעים השונים בפרויקט באופן פשוט ואינטואיטיבי ומאפשר לו לבצע מעקב נוח אחר העברות הכספים שבוצעו. תפעול המערכת די פשוט – יוצרים פרויקט חדש, מגדירים חשבון בנק ומנהלים את המשקיעים בקלות – גם אם מדובר באינספור משקיעים בפרויקט אחד, גם אם לכל אחד מהם הון נזיל שונה וגם אם אתם רוצים להגדיר את סכום היעד (לאחר ההמרה) המועבר למשקיע, הממשק מאפשר לכם לעשות זאת בקלות ובפשטות.

קוברסי על קצה המזלג

Covercy "נולדה" במקור כסטרטאפ פינטק בתחום ההייטק להעברות כספים לחו"ל, אי שם בשנת 2015, על ידי היזם והמנכ"ל בהווה דורון כהן. מאז ועד היום עברו הרבה מטבעות בנהר. כיום מתפעלת החברה חשבונות בנק בכל רחבי אירופה, אנגליה, ארה"ב וישראל ומעבירה סכומים ע"ס 250 מיליון בשנה ל-100 מדינות, ב-22 מטבעות שונים. החברה נהנית מתמיכתם של משקיעים חשובים, כמו קרן HGVC (של דובי פרנסס מתוכנית הטלוויזיה "הכרישים"), Microsoft accelerator וכן הבורסה לניירות ערך. בנוסף, החברה מאושרת רגולטורית על ידי משרד האוצר הישראלי, ה-FCA וכן על ידי גופי רגולציה נוספים המייעצים ואוכפים את פעילותה – ביוזמתה המלאה של קוברסי. בשנת 2018 זכתה בתואר "חברת הפינטק הטובה בעולם עבור השקעות נדל"ן בינלאומיות" ואם לשפוט על פי התרחבותה המפתיעה לתחום השקעות נדל"ן  בינלאומיות – נראה שקוברסי רחוקה מלומר את מילתה האחרונה.

מאמרים נוספים שכנראה יעניינו אותך
דילוג לתוכן