החל הגיוס לפרויקט יזמי חדש במרכז טורונטו – Queensway III

פרויקט יזמי חדש של Greybrook Realty במרכז טורונטו- Queensway III משווק ע"י קרן 35 – Yazamnoo . שני מגדלים הכוללים 1,111 דירות תשואה שנתית יוצאת דופן, השקעה החל מ – 70,000 ש"ח ומעלה
Queensway III
תוכן העמוד:

אחת הנישות המרכזיות בתחום ההשקעות נדל"ן בחו"ל היא השקעה באמצעות קרנות נדל"ן, המאפשרות למשקיעים קטנים לקחת חלק בהשקעות נדל"ן שהיו שמורות לחברות וגורמים בעלי אמצעים, עם הון עצמי נמוך, כל שיוכלו ליהנות מאותן תשואות שהיו נחלתם של המשקיעים הגדולים בלבד.

באופן הזה, יכול המשקיע הקטן לקחת חלק בפרויקט יזמי גדול, קרי – פרויקט Queensway III הכולל בניה של שני מגדלים הכוללים 1,111 דירות במרכז טורונטו החל מ- 70,000 ₪ בלבד.

תיאור העסקה

פרויקט יזמי חדש של Greybrook Realty  במרכז טורונטו- Queensway III  משווק ע"י קרן 35 – Yazamnoo . שני מגדלים הכוללים 1,111 דירות תשואה שנתית יוצאת דופן, השקעה החל מ – 70,000 ש"ח ומעלה

רכישת קרקע עם יעוד למגורים בגודל של 2.17 אקר לפיתוח ובנייה של שני מגדלי מגורים הכוללים 1,111 יחידות דיור ו- 10,028 רגל רבוע של מסחר. הקרקע נרכשת במזומן במחיר אטרקטיבי מאוד וללא חוב.

הפרויקט ממוקם בטורונטו באזור Etobicoke (איטוביוקו) הסמוך למרכז העיר, בתוכנית העיר הרשמית של טורונטו החלקה / פרויקט מוגדרת לשימוש מעורב כולל מגורים ומסחר. המיקום של המגדלים צופה לאגם אנטריו מדרום ולמרכז העיר טורנטו ממזרח.

חשוב לדעת – הפרויקט Queensway III מתבצע בשיתוף עם חברת Tribute Communities הנמנית בין חברות הבניה והיזמות הגדולות ביותר בקנדה שבנתה מעל 30 אלף יחידות דיור ב- 35 השנים האחרונות. לחברת הבנייה ישנה חשיבות מאוד גדולה להצלחת הפרויקט, לכן שבוחנים השקעה באמצעות קרן השקעות נדל"ן בחו"ל, יש לבחון בקפידה איזו חברה יזמית / חברת בניה אחראית על הפרויקט שאתם מעוניינים להשקיע בו.

כתובת הפרויקט – The Queensway Toronto, Ontario 3161

תיאור האזור – מרכז טורונטו

הפרויקט ממוקם בצומת הרחובות Queensway ו- Kipling, הסמוך למרכז העיר טורונטו. ונמצא במרחק נסיעה קצר מכביש המהיר 427, הכביש המהיר של הגרדנר ובקרבת תחבורה ציבורים ומרכזים מסחריים. בשל ההיצע הנמוך והביקוש המתמשך לדיור ברבי קומות בעיר טורונטו, הייתה עליה של 10% במחירי הדירות במרכז העיר מחודש אוקטובר 2018.

ברבעון השלישי של שנת 2019 הייתה עליה של 5.8% בדמי השכירות ברחבי טורונטו. מיקומו של הפרויקט סמוך למרכז העיר, הינו אטרקטיבי מאוד לאוכלוסייה המעוניינת להתגורר בקרבת מרכז העיר טורונטו במחירים נמוכים משמעותית ממחירי הדירות במרכז העיר.

מאפייני ההשקעה בטורונטו

סכום ההשקעה המינימלי הינו 25,000$ קנדי ומעלה, טווח ההשקעה 6.5 שנים (תשלום הקרן צפי להיות לאחר 5.75 שנים). החזר שנתי צפוי: תשואה שנתית יוצאת דופן.

חשיפה של מלוא פרטי ההצעה אפשרית רק למשקיעים כשירים / עד 35 ניצעים בהתאם לחוק ניירות ערך. משקיע המעוניין להיכנס להשקעה בפרויקט, מתבקש למלא טופס בקשה להיות ניצע ובהתאם הינו נחשף לפרטים המלאים.

מניסיונו, גיוס הכסף לפרויקטים נסגר במהירות על בסיס "כל הקודם", אנא צרו קשר במהירות האפשרית על מנת שנוכל לשריין עבורכם יחידות בפרויקט. נשמח להיפגש עם כל אחד ואחת מכם באופן אישי כדי להציג בפניכם את הפרויקט ואת המידע אודות הקרן והחברה היזמית.

 

מודגש כי אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה כלשהי. אין באמור משום התחייבות של הקרן לכך שבקשת חברים במאגר להשקיע בהשקעה מסוימת תתקבל על ידי הקרן או שלחברים במאגר או למשקיעים אכן יצמחו רווחים בשיעור שיצוין או בכלל, אין כל הבטחה ו/או התחייבות כלשהי מצד הקרן ו/או מי ממנהליה להחזר מלא ו/או חלקי של סכום ההשקעה בפרויקטים וכל משקיע מודע לכך כי מדובר בעסקת הנושאת בחובה סיכון. הקרן אינה נותנת כל הבטחה בקשר להשקעה כלשהי או להבטחת תשלום כלשהו בגין עסקה כזו או אחרת. הקרן פועלת על מנת לאתר ולבחון עסקאות אטרקטיביות אולם אין מדובר בתוצאה מובטחת. הקרן ו/או מי מבעלי מניותיה או מנהליה לא יהיו אחראים או ערבים בכל מקרה שמי מהסיכונים הגלומים בעסקאות אלו יתממש והחזר השקעתו של המשקיע ייפגע. כל משקיע יישא באחריות הבלעדית וצריך להיות מסוגל להעריך את טיב ההשקעה ולהיות בעל היכולת הכלכלית לשאת גם בתוצאות שליליות הנובעות מהשקעתו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב telegram
מאמרים נוספים שכנראה יעניינו אותך
דילוג לתוכן