גם להשקיע וגם ליהנות מהגנה ביטוחית? עם השקעת epiic זה אפשרי!

שקט נפשי הוא לא הצד החזק של השקעות, אך בזכות פלטפורמת השקעות חדשה תוכלו ליהנות מהרבה ממנו – הכירו את השקעת epiic
ביטוח השקעות בחו
תוכן העמוד:

לא משנה אם החלטתם להשקיע בשוק ההון או בהשקעת נדל"ן סולידית, אתם וודאי יודעים שכל השקעה, מכל סוג, טומנת בחובה מידת סיכון מסוימת. לא תמיד ניתן לצפות את התנהגות ההשקעה שלנו, לא תמיד אנחנו מסוגלים להעריך את הרווח הצפוי, וכתוצאה מכך, ישראלים רבים מעדיפים להשאיר את כספם להעלות אבק בחשבון העו"ש מחשש להפסד. כאן בדיוק נכנסת לתמונה השקעת אפיק, מבית iintoo – פלטפורמה חברתית להשקעות נדל"ן.

 

השקעת epiic – איך הכל התחיל?

השקעת epiic היא השקעת נדל"ן ייחודית והראשונה בישראל עם הגנה ביטוחית על כספי ההשקעה המאפשרת לכם להשקיע בראש שקט. נשמע טוב מדי מכדי להיות אמיתי? לא אם מבינים את הרציונל העומד מאחורי המודל. כדי להעריך את הסיכון הכרוך בהשקעה, חקרו ב- iintoo את התנהגות שוק הנדל"ן בארה"ב לאורך 30 השנים האחרונות. הניתוח האנליטי המקיף, הכולל בתוכו את המשברים שעבר השוק, ההצלחות ומגמות ההשקעה השונות, איפשר לאנליסטים להבין כיצד ניתן לייצר השקעה עם סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד בנדל"ן מניב.

 

כל הביטחון שאתם צריכים

לאחר ניתוח הנתונים, הדרך להענקת הגנה לצרכן נעשתה קצרה מתמיד. אחרי הכל, ככל שיש יותר מידע ויותר נתונים להסתמך עליהם, ניתן לקבוע במידה רבה יותר של ביטחון שההשקעות הנבחרות יהיו איכותית ויניבו רווחים גבוהים יותר, ואת הביטחון הזה – להעביר הלאה, אלינו, הצרכנים. אך לא די בכך. מבריקים ככל שיהיו, אנליסטים לא מסוגלים לחזות במידת ודאות מוחלטת רווחים צפויים מהשקעה, ולכן ציוותה iintoo למערך חברת ביטוח אמריקאית מובילה – Everest Re, NYSE: RE, המעניקה הגנה ביטוחית על הכסף שהשקעתם.

 

4 דברים שחשוב לדעת

הגנה בגיבוי חברת הביטוח האמריקאית EVERST

ענקית הביטוח האמריקאית Everest Re נוסדה בשנת 1973 והינה אחת מ-5 החברות הגדולות בתחומה בעולם. שוויה הציבורי עומד על כ – 9 מיליארד דולר ויש לה סניפים ברחבי העולם.
במסגרת השותפות חסרת התקדים, מגבה ענקית הביטוח האמריקאית את מנגנון ההגנה הביטוחית עם פוליסה ראשונה מסוגה על מנת לאפשר למשקיעים בהשקעת epiic להשקיע בראש שקט.

 

החל מ- 30,000$ להשקעה בלבד

Iintoo היא פלטפורמה בינלאומית המאפשרת למשקיעים פרטיים, גם כאלה שיש להם סכום צנוע יחסית להשקעה, לקחת חלק בהשקעות נדל"ן גדולות ואיכותיות בכל רחבי העולם – הרף המינימלי להשקעת epiic עומד על 30,000$ בלבד!

 

הערכות לתשואה גבוהה

כדי להבטיח שההשקעה אכן תהיה משתלמת, בוחרת קרן הנדל"ן להשקיע אך ורק בפרויקטים מניבים בהם התשואה המוערכת עומדת על 15% לפחות לשנה (לפני מס, הוצאות עסקה ודמי הצלחה).

 

גיוס באמצעות תשקיף

ההשקעה הראשונה במסלול epiic, היוצאת לדרך בימים אלה, מגויסת באמצעות תשקיף (“epiic 1 Limited Partnership”) ובהיתר הרשות לניירות ערך ישראל, מה שהופך את התהליך כולו לשקוף, מפוקח ומבוקר.

פוליסת ההגנה החדשנית עתידה לגרום ליותר אנשים להשקיע את כספם בביצת הנדל"ן המניב בארה"ב, ליהנות מרווחים גבוהים ומשקט נפשי, לכל אורך הדרך. בנוסף, ניתן להתרשם שחברת iintoo הינה אחת החברות המובילות בארץ להשקעות נדל"ן בארה"ב. הצוות חינני, מקצועי ואדיב. מנהלי קשרי המשקיעים נחמדים מאוד, ובעליי ערכים מובילים לתת יחס אישי לכל משקיע, בהתאם למטרות ההשקעה והיכולות שלו.

ב- iintoo לא ימהרו "לקחת" את כספי ההשקעה שלכם במידה וימצאו כי מבחינה פיננסית סכום ההשקעה אינו תואם את היכולות של המשקיע. ואת התוצאות ניתן לראות בשטח, iintoo מנהלים סכומי כסף גבוהים מאוד, החל ממועצות אזוריות שבחורות להשקיע איתם, בכירי המשק בישראל, וגם משקיעים פרטיים בעליי ניסיון / מתחילים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב telegram
מאמרים נוספים שכנראה יעניינו אותך
דילוג לתוכן